Yurtdışında Üniversite Kayıtlarımız Devam Ediyor

Yurtdışında Üniversite Eğitimi Almak İsteyenler İçin Kayıtlarımız Yıl Boyunca Devam Ediyor

Dil, lisans, yüksek lisans, doktora ve staj – sertifika programlarında danışmanlık sunduğumuz başta Almanya olmak üzere ABD, İngiltere, Kanada, Fransa, İspanya, İtalya, Litvanya, Slovenya, Polonya, Macaristan ve diğer ülkelerde üniversitelere kayıtlar güz dönemi (kış), Ara Dönem (Şubat) ve Yaz Dönemi olmak üzere üç farklı periyotta yapılabilmektedir.

Devamını Oku..

Üniversitelere başvuracak adayların öncelikle programın eğitim diline göre yabancı dilde yeterliliklerini sunmaları gerekir.

ITEBS olarak, dil yeterliliği olan adayların Kış (Eylül) veya Ara Dönem (Şubat) Kesin Kayıt işlemlerini yaparken, dil bilmeyenler veya az bilenler için ihtiyaç duydukları süreye göre, üniversitelere bağlı hazırlık programlarına ya da yılın her döneminde eğitim sunan, dünya çapında başarıları kanıtlanmış, profesyonel öğretim kadrosuna sahip dil okullarından en iyi olanlarına kayıtlarını gerçekleştiriyoruz. Bu kursları başarıyla tamamlayan öğrencilerimizin kesin kayıt işlemlerini dönem kaybı yaşanmadan tamamlıyoruz.

ITEBS olarak yılların vermiş olduğu sektörel tecrübe ve alanındaki uzman danışman kadromuzla üniversitelerle var olan temsilcilik anlaşmalarımız ve kayıt ofisleriyle kurmuş olduğumuz direkt iletişim sayesinde danışmalığı yaptığımız adayların üniversite kayıt işlemlerini en hızlı ve en doğru bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Siz de Yurtdışında Üniversite Eğitimi almayı düşünüyorsanız, sitemizde, ülkelerin eğitim sistemleri ve üniversiteleriyle ilgili güncel bilgiler bulabileceğiniz sayfaları inceleyebilir, programlara başvurmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.