Almanya’da Üniversite Eğitiminde ITEBS Farkı

En Doğru ve En Güncel Bilgiler

 • Almanya konusunda alanında uzman eğitim danışmanlarımız sahip oldukları bilgi ve tecrübeleriyle, Almanya’da üniversite eğitimi almak isteyen adaylara bu alandaki en güncel ve en doğru bilgileri sunarlar. 

Türkiye’nin Her Noktasından Ulaşılabilme

 • Türkiye’nin farklı noktalarında bulunan herkes ITEBS’ten danışmanlık hizmeti alabilir. Bunun için merkez ofisimizin bulunduğu İstanbul’da olmanız şart değildir.
Devamını Oku..

Sürekli iletişim

 • Almanya’da üniversite eğitimi almak isteyen adaylarımız uzman danışmanlarımızla yüz yüze görüşerek hizmet almanın yanında, sabit hat, mobil telefon, elektronik posta, Whats App, Skype uygulamalarıyla da kesintisiz olarak iletişim kurabilirler. 

Garantili Üniversite Yerleştirme Koşulları

 • ITEBS’ten danışmanlık hizmeti alarak, kesin kabul şartlarını yerine getiren tüm adaylara Almanya’daki üniversitelere kesin kabul garantisi sağlıyoruz.

Doğru Yönlendirme, Makul Danışmanlık Ücreti

 • ITEBS olarak, dürüstlük anlayışından ödün vermeden yurtdışında eğitim hedefleri olan tüm adaylarımıza öncelikle kendi faydalarını ön planda tutarak her konuda doğru bilgilendirmeler yapıyoruz. Sunduğumuz profesyonel danışmanlık hizmeti için bu sektördeki en uygun danışmanlık ücretlerini talep ediyoruz.

Kişiye Özel Planlama

 • Almanya’da üniversite eğitimi almak isteyen başvuru yapan binlerce aday içinden eğitim almaya uygun olanların seçiminde ve yönlendirilmesinde sahip olduğumuz tecrübeyle, öğrencilerimize sonuç alıcı planlamalar yapmakta, boş yere zaman ve para kaybetmelerinin önüne geçmekteyiz.

Vize Süreçlerinde Yüksek Başarı, Ücretsiz Destek

 • Üniversite eğitimi için Almanya’ya gidecek öğrencilerimize aşmaları gereken vize engeli için, vize dosyasının hazırlanması, vize randevu takibi, görüşme öncesi defalarca yapılan vize oryantasyon eğitimleriyle başarılı sonuç alınmasında profesyonel destek sunuyoruz.

Yurtdışındaki Temsilcilikler Aracılığıyla Birebir İlgi

 • ITEBS aracılığıyla Almanya’nın herhangi bir eyaletinde eğitim alan öğrencilerimiz, eğitimlerinin her aşamasında Frankfurt, Berlin, Düseldorf ve Stuttgart merkezli Almanya ofislerimizden destek alabilirler.

Üniversiteye Yerleşinceye Kadar Danışmanlık

 • Ön görüşmeyle başlayan danışmanlık hizmetimiz, Almanya’daki dil eğitiminiz sonrasında da devam eder. Öğrencilerimize, dil yeterlilik sınavlarından sonra üniversitelere yapacakları kesin kayıt başvurularında da danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

En İyi Dil Okulları, En Başarılı Üniversiteler

 • Almanya’da üniversite eğitimi almak isteyen ve Almanca dil yeterliliği olmayan öğrencilerimizin, bütçelerine uygun olarak, Almanya’nın tüm eyaletlerinde şubeleri bulunan kalite standardı yüksek, kurumsal, uluslararası dil okullarında eğitim almalarını sağlıyoruz.
 • Öğrencilerimiz için, özellikleri ve hedeflerine en uygun şekilde Almanya’daki en iyi üniversitelere başvuru yapıyoruz.

Administrator