Alpadia Brighton Yaz Okulu Programı – Yurt Konaklama 10-17 Yas

Okulun Konumu ve Donanımları

Brighton Yaz Okulu; Roedean Koleji’nde;İngiliz Kanalının ve Brighton Marina’nın etkileyici manzaralarının olduğu Brighton’un en çok arzu edilen konumlarından birinde  yapılmaktadır. Güneydeki dramatik deniz manzarası ve kuzeydeki güzel Güney Downs ile bir uçurumun tepesinde yer alan Brighton kampı, gelenekselliği ve moderniteyi bir arada sunuyor. Okulun konumu, şehir merkezinin hemen doğusunda Brighton Marina’ya 22 dakika yürüme mesafesindedir. Binalar geniş sınıflara, yüksek tavanlara ve arkadaşlarınızla rahatlayabileceğiniz ya da internette dolaşabileceğiniz rahat sosyal alanlara sahip şık iç mekanlarla donatılmıştır. Kamp dışında ise akla gelebilecek her spor ya da sadece dinlenebilecek ve deniz meltemin keyfini çıkarabilecek alanlar bulunmaktadır.

Konaklama:

Tek veya çift kişilik odada ve paylaşımlı banyolu tam pansiyon yurt konaklama sunulur.

Sunulan programlar:

Standart İngilizce (20), Yoğun İngilizce(25), Private İngilizce(Standart kurs ile birleştirilerek haftada ilave 5 özel ders alınabilir).
Premium seçenekleri: Öğrencinin, haftada 3 kez öğleden sonraları seçmeli 1 spor veya yaratıcı aktiviteye katılabildiği seçenektir. Bu merkezdeki seçenekler: Yaratıcı sanatlar/Futbol plus/Su sporları plus.

Toplam Ücrete Dahil Olanlar:

Tam pansiyon yurt konaklaması, kurs ücreti, materyal ücreti, 24 saat gözetim hizmeti, hoş geldin paketi, değerlendirme testi, dil sertifikası, öğrenci kartı, cep harçlığı hizmeti, paket içi aktivite ve geziler.

Geziler:

Brighton Müzesi ve Sanat Galerisi, Brighton Limanı, Royal Pavillon, Brighton Plajı, BAi360 kulesi, SeaLife, Oxford Üniversitesi ve şehir turu, Merton College, Eski Kütüphane, Ashmolean Müzesi, St Mary the Virgin Kilisesi ve Cambridge’te alışveriş ve gezi, Fitzwilliam Müzesi, Botanik Bahçesi, Kings College, River Cam, Londra’da alışveriş ve gezi (Parlamento binaları, Covent Garden, Leicester Meydanı, Piccadilly sirki, Trafalgar Meydanı, Hyde Park, Buckingham Sarayı).

Okul AdıAlpadia Yaz Okulu
Bulunduğu YerBrighton
Yaş Aralığı10-17
Sınıf mevcuduMaksimum 15 öğrenci
Başlama Tarihleri30 Haziran -06 Temmuz, 07 – 14 Temmuz, 21-27 Temmuz, 28 Temmuz – 03 Ağustos,  04 – 10 Ağustos 2019
Okul Kapanış Tarihi10 Ağustos 2019
KonaklamaOkul yurdu
Minimum – Maksimum Süre2 Hafta

 

Haftalık Ücretler:

Kurs Fiyatları1 Hafta £2 Hafta £3 Hafta £4 Hafta £
Standart Kurs800154023103080
Yoğun Kurs840162024303240

 

Toplam Ücrete Dahil Olmayanlar:

  • Vize ücreti, uçak bileti, seyahat sigortası,  yurtdışı çıkış harcı
  • Havaaalanı transferi Heathrow 60 gbp (Toplu Transfer)
  • Okul Kayıt Ücreti 55 gbp
Administrator