FORGOT YOUR DETAILS?

Kurs ve Konaklama Yeri

Almanya’nın en önemli dil eğitim kurumlarından biri olan DID Deutsch Institut, Almanca Yaz Okulu isteyen gençler için Oberwesel’de yaz okulu programı düzenlemektedir. Frankfurt şehir merkezine 1,5 saat uzaklıktaki Oberwesel kasabası Almanya’nın en ünlü nehirlerinin dağınık dağ aralığında dar bir şekilde rüzgâr ettiği Orta Ren Vadisi’nde bulunmaktadır. Başka hiçbir yerde tarihi sarayların ve kalelerin zenginliği Oberwesel’de görüldüğü kadar fazla görülmemiştir.

Rheintal-Jugendherberge Oberwesel Konukevi kampüsünde gerçekleşen DID Oberwesel Yaz Okulu programı, 12-16 yaş arası öğrencilerin katılımıyla gerçekleşmektedir. Şehrin tüm önemli yerlerine kolay ulaşıma sahip olan tesiste öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanımlar mevcuttur. Konukevinde modern sınıflar, yurt odaları, öğrenci salonları, restoranlar ve kablosuz internet erişimi gibi donanımlar bulunmaktadır.

PROGRAM DETAYLARI

Yaş Aralığı12-16 Arası
Tarihler23 Haziran 2024 - 20 Temmuz 2024 arasıdır. Her Pazar başlanabilir.
EğitimlerGenel Almanca (haftada 20 veya 24 ders)
Sınıflar15 Kişi (maksimum)
Konaklama           Kampüs içi yurt, 4 kişilik odalar, odaya özel banyo
YemeklerHer gün üç öğün yemek sunulmaktadır.
AktivitelerDers dışındaki zamanlar için Basketbol, El Sanatları, Bilardo, Disko, Futbol, Barbekü, Sinema, Müzik, Yüzme, Masa Tenisi ve Voleybol gibi aktiviteler sunulmaktadır.
GezilerHaftada 1 tam gün ve 1 yarım gün gezi sunulmaktadır. Gezilerden bazıları; Nehir Turu, Kale Keşifleri, Frankfurt, Oberwesel, Müze Gezileri
Alan TransferleriEk ücret karşılığında öğrenciler Frankfurt International Havalimanı’ndan karşılanmakta ve yolcu edilmektedir. Varışlar Pazar günleri, dönüşler ise Cumartesi günleridir.
  
Ekstra Ücretler           · Transferler: Frankfurt Havalimanları’ndan €80 (tek yön)

 

· Yoğun Kurs Farkı (haftada +4 ders) = €50 (haftalık)

· Zamanlama dışı transfer (8: 00-8: 00) €100(tek yön)

· Uçak biletleri, vize giderleri, sağlık sigortası ücretlere dahil değildir.

Haftada 20 ders + KonaklamaHaftada 24 ders + Konaklama
2 hafta: 2.200 €2 hafta: 2.350 €
3 hafta: 3.300 €
3 hafta: 3.525
4 hafta: 4.400 €4 hafta: 4.700 €
TOP