Courses

Almanya’nın mütevazı Cumhurbaşkanlığı Sarayı: Bellevue

8

0

1957 yılından bu yana Almanya cumhurbaşkanlarına ev sahipliği yapan Bellevue Sarayı toplam 265 odadan oluşuyor.
Learn More
Euro kullanmadan gezebileceğiniz en güzel 5 ülke

23

0

Hem doğal güzellikleri ile sizi büyüleyecek, hem de Türk Lirasının daha değerli olduğu ülkeleri derledik. Buna göre listede Sırbistan, Romanya, Macaristan, Ukrayna ve Çek Cumhuriyeti listenin üst sıralarında yer alıyor.
Learn More
Yüksek öğrenimde yeni rota Avrasya

17

0

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran, ‘Türkiye’nin dış politikaları gereği’ öğrencilerin eğitim için artık ABD’ye gönderilmeyeceğini, bunun yerine Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerinin tercih edileceğini söyledi.
Learn More
YTB’den yurt dışında yaşayan gençlere TEKNOFEST’e katılım desteği

22

0

YTB, yurt dışında yaşayan, 20-23 Eylül'de İstanbul'da düzenlenecek TEKNOFEST'e katılmak isteyen gençlere destek olacak.
Learn More
7 Madde ile Bir Baltık Ülkesi: Litvanya!

25

0

Resmi olarak Litvanya Cumhuriyeti, üç baltık ülkesinden biri olup nüfusu yaklaşık 3.500.000 olan şirin, sakin ancak bir o kadar da soğuk olmasıyla, özellikle ülkemizden Erasmus programı vasıtasıyla oraya giden öğrencilerin arasında nam salmış bir ülkedir.
Learn More
Aileler okul ve eğitime hangi ülkede ne kadar harcıyor?

30

0

Birçok ülke için sonbahar yeni eğitim yılının başlangıcını ifade eder ancak ülkeler arası eğitim farkı oldukça dikkat çekicidir
Learn More
Robotlar insanların işini elinden alacak mı?

24

0

Fabrikalarda üretim yapan robotlar, tüm bir kenti inşa eden üç boyutlu yazıcılar... Gelecekte herkes işini mi kaybedecek:?
Learn More
Elektronik kayıt zorunlu mu? Üniversite kayıt belgeleri neler? 2018 kayıt detayları…

66

0

YKS sonuçlarına göre bir programa kayıt hakkı kazanan adayların kayıt işlemleri 03-07 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılacak.
Learn More
Türkçe Öğretimi Yüksek Lisans Programı’na başvuru için 3 Eylül son gün

102

0

Yurt dışında yaşayan Türk çocuklarına, ana dilleri Türkçeyi öğretmek üzere Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığının (YTB) 'Yurt Dışındaki Türk Çocuklarına Türkçe Öğretimi Yüksek Lisans Programı' için başvuru süresi yarın doluyor.
Learn More
YKS yerleştirme sonuçları açıklandı

120

0

YKS yerleştirme sonuçları, ÖSYM'nin "sonuc.osym.gov.tr" internet sitesinden açıklandı
Learn More
Ankara Anlaşması ile İngiltere’ye gelenler anlatıyor

39

0

Ankara Anlaşması, Avrupa Birliği ile işbirliği anlaşması imzalamış olan ülkelerin vatandaşlarına İngiltere tarafından verilen iş kurma izni vizesidir
Learn More
Tıpta devrim yapacak gelişme

36

0

British Columbia Üniversitesindeki bilim insanları, A, B, ve AB grubu kanları, O Rh (-) kan grubuna dönüştüren bir teknik geliştirdi...
Learn More
Beyninizi güçlendirmenin sekiz yolu

29

0

Birinin ismini dilinizin ucuna geliyor da hatırlayamıyor musunuz? Ya da mutfağa gidip ne yapmaya gittiğinizi unuttuğunuz oluyor mu?
Learn More
Uçan taksiler Almanya’da gerçek oluyor

121

0

Uzun yıllar bir bilim-kurgu teması olagelen uçan taksiler, Almanya'da gerçek oluyor. Alman hükümetinin yanı sıra Audi ve Airbus'ın da desteklediği proje, Ingolstadt'ta hayata geçiriliyor.
Learn More
Ucuz Uçak Bileti Nasıl Bulunur?

143

0

Aslında bu konunun çıkış noktası, havayolu firmalarının artan rekabetinde yolculara sunduğu avantajlardan yararlanmanın yanında, uyguladıkları satış stratejileri ile kullandıkları sistemlerin mantığını çözmekten ibaret!
Learn More

Showing 1-15 of total 64 courses