İngilizcesi İyi Gençler ve Yetişkinler!

Üst Düzey Kaliteli Yurtdışı Yaz Okulları Tam Sizin İçin..

Yaz aylarında dünyanın en iyi üniversitelerinin kampuslerinde 12-18 yaş arası öğrencilere yönelik olarak yaz okulu programları düzenlenmektedir. Üst Düzey Kaliteli Yurtdışı Yaz Okullarında İngilizce derslerinin yanı sıra üniversiteye yönelik kredi dersleri izlenir. Programlara yabancı öğrencilerle birlikte Amerikalı ve İngiliz lise öğrencileri de katılır.

Daha Fazla Göster

Bazı elit yurtdışı yaz okullarında öğrenciler, İngilizce derselerine paralel olarak ?Antropology, Art & Desing, Asian American Studies, Biology and Chemistry, Communication Studies, Computer/Programing, Economics, English, French, Spanish, History, Linguisttics,, Mathematics, Music, Philosopy, Physics, Physiological Science, Psyclogy, Sociology, Speech, Theater, Life Science and women?s Studies? gibi ekstra dersler izlerler bu dersleri üniversite eğitimlerinde kredi olarak kullanabilirler. Ayrıca dileyen öğrenci; SAT ve Toefl hazırlık kursları alabilir.

Üst Düzey Kaliteli YurtdışıYaz Okullarında öğrenciler bol bol etkinlik ve gezilere katılabilirler. Gezilerden bazıları;

Fun in the Sun Weekends, Major League Mania, The Mercedes LA Open Tennis Championship, San Diego and Santa Barbara Excusions, Night Tales on Mountain Trails, Summer Discovery?s Annual Musical Extravaganza, The Smithsonian Institute, Baltimore Excursions, Philadelphia Excursion, Paramount?s King?s Dominion, A Day at the Beach in Ocean City London Weekend, London Matinee Day, Summer Nighttime Turf Skiing, Windsor Castle, Stratford-Upon-Avon/Warwich Castle

Öğrencilerin Katılabileceği Bazı etkinlikler:

Dersler, bisiklet turu, voleybol, futbol, yetenek yarışmaları, geziler, barbükü, yüzme, tenis, pop müzik, okçuluk, disko, tenis, binicilik, dans, bilgisayar oyunları, yelken, golf, tasarım ve güzel sanatlar

Üst Düzey Kaliteli Yaz Okulları (Fiyatalara Dahil Olan)

Program İçeriği:

  • Dersler,
  • Tam pansiyon yurt konaklama,
  • Gidiş dönüş uçak bileti,
  • Geziler,
  • Spor faaliyetleri,
  • Havalimanı karşılama,
  • Etkinlikler
  • Sağlık sigortası.

 

Bazı Üst Düzey Kaliteli Yurtdışı Yaz Okulları

University of California, Los Angeles, Georgetown University-Washington DC University of California,- Santa Barbara, University of Michigan-Ann Arbor, Universtiy of Vermont-Burlington, University of Connecticut-Storrs, İngiltere; Cambridge University, MW International Summer School, Harrow School gibi seçkin okullarda düzenlenir.

Yetişkinler için Yaz Okulları: “Keşke çocuk olsaydım”demeyin.. Siz de Katılabilirsiniz..!

ITEBS yaz aylarında yetişkinlere yönelik paket yurtdışı eğitim programları sunmaktadır. Yetişkinler için yaz okullarında genelde haftada 15,20,25 veya 30 ders dil kursu verilir. Dil kursları pratik ağırlıklıdır. Yaz kursları genelde 2-12 hafta arası sürer. Yetişkinlerin en çok tercih ettiği süre ise 4 -8 hafta arasıdır.

Yetişkinler için dil kurslarında, dil eğitimi yanı sıra bol bol sosyal etkinlikler, geziler ve spor faaliyetleri organize edilir. Bu sayede yetişkin öğrenciler de İngilizce pratiklerini arttırabilirler.

Yetişkinler için dil kurslarında öğrenci aile yanında ya da yurtlarda kalabilir. Ayrıca dileyen öğrenciler, özel apartman ya da otellerde konaklama yapabilirler.

Yetişkinler için yaz okullarında kimler katılabilir?

17 yaş ve üzerinde olan ve en az temel düzeyde dil bilen yaz aylarını hem dil öğrenerek hem de tatil yaparak geçirmek isteyen herkes katılabilir.

Güncel programlarımız ve ayrıntılı bilgi için bizimle irtbata geçiniz.