İspanya’da Dil Eğitimi

İspanya’da dil eğitimi kolaydır, çünkü Dünya’da en yaygın kullanılan diller arasında ilk sıraları İngilizce ve İspanyolca çeker. Özellikle Güney Amerika’da Brezilya haricindeki tüm ülkelerin ana dilinin İspanyolca olması ve bu ülkelerden Amerika’ya gerçekleşen büyük göçler sebebi ile, hiç İngilizce bilmeden sadece İspanyolca ile Amerika’da hayatınızı sürdürmeniz dahi mümkündür. Brezilya’nın konuştuğu Portekiz dili ise İspanyolca’ya yakın bir dildir ve İspanyolca’ya hakim birisi kolaylıkla Portekizce öğrenebilir. Yani, iyi bir İspanyolca ile dünyanın bir çok yeri ile iletişime geçmeniz, hatta orada yaşayabilmeniz söz konusudur. Ayrıca bu kadar popüler bir dünya dili olmasına rağmen ülkemizde çok fazla rağbet görmemiş olması, İspanyolca bilenler için kariyerlerinde büyük avantaj sağlayacaktır.

 

Dil eğitimleriniz için bütçenize ve zamanınıza göre programlar mevcuttur. Detaylı bilgi için dilediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Genel olarak İspanyolca eğitim programları:

– Genel İspanyolca: iyi derecede İspanyolca seviyesine sahip olmaya odaklanmış bu programda genel konuşma ve anlamaya yöneliktir

– Yoğun İspanyolca: yoğunlaştırılmış dil programı. Sınıf içi-sınıf dışı eğitim, tartışma grupları, dil laboratuarları içerir.

-İş İspanyolcası: belirli iş alanlarına hitap edeni programdır

– Akademik İspanyolca: lisans ve yüksek lisans için gerekli İspanyolca düzeyine yönelik programlardır

– Sınavlara hazırlık: üniversite veya yüksek lisans için gerekli sınavlara hazırlanma amaçlıdır

 

İspanya’da eğitim kurumları devlet destekli olduğu için hem kaliteli hem de oldukça uygundur. Dil eğitiminin ardından lisans veya yüksek lisans ile çok kaliteli ve prestijli bir eğitim almak mümkündür.

İspanya’da anlaşmalı olduğumuz dil okulları ve fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Administrator