Wittenborg University of Applied Science

WUAS HAKKINDA

1987 yılında Hollandalı bir girişimci tarafından Apeldoorn’da kurulan okul hızla büyüyerek 34 yıl boyunca Bankacılık Sigorta ve Emlak Yönetimi gibi çeşitli alanlarda bir uzmanlık merkezi haline geldi ve başta Hollanda olmak üzere birçok ülkedeki bu kurumlara yüzlerce mezun sağladı. Wittenborg, uluslararası bağlamda girişimcilik ve KOBİ yönetimine odaklanan bir işletme okulu olarak, küresel bağlamda iş, konukseverlik ve iletişime odaklanan uluslararası bir yönetim enstitüsü haline gelmiş ve Hollanda’da okumak isteyen dünyanın dört bir yanından öğrencileri cezbetmektedir Tüm programlar, 97’den fazla ülkeden gelen öğrencilere İngilizce olarak sunulmaktadır.

WUAS AVANTAJLARI

  • WUAS’ta gerek çalışan kadrosu gerek öğrenciler çeşitli ülkelerden bir araya geldiği için gerçek anlamda uluslararası ve kültürlerarası bir atmosfer bulunmaktadır. Öğrencilerine hem vermiş olduğu eğitimin kalitesi ile kısa sürede iş bulma imkânı hem de birçok farklı kültürle kaynaşma imkânı sunmaktadır.

İNGİLİZCE PROGRAMLAR

  • Uluslararası Ekonomi ve İşletme Fakültesi
  • Turizm Otel ve Konaklama Yönetimi
  • Girişimcilik İşletme Yönetimi
  • Bilgi yönetimi ve Pazarlamacılık

SON BAŞVURU TARİHLERİ

8 Şubat               23 Ağustos

29 Mart               11 Ekim

17 Mayıs              29 Kasım

 

WUAS BAŞARILARI

1987 yılında kurulduğundan bu yana her yıl başarılarına bir yenisini ekleyen WUAS Hollanda’da işletmecilik alanında ilk sırada gelen Üniversitelerdendir

EĞİTİM ÜCRETLERİ

€ 8.900- € 13.500

Bu okul hakkında detaylı bilgi almak mı istiyorsunuz?

Bu okul ilginizi çektiyse ve daha detaylı bilgi almak istiyorsanız butona tıklayın ve bilgi talep formumuzu doldurun. Danışmanlarımız sizin için bir ön çalışma yapacak ve sizi geri arayacaktır.

Administrator