Yurtdışında Üniversite Kayıtlarımız Devam Ediyor

Yurtdışında Eğitim Almak İstiyorsanız Geç Kalmayın!

Lise son sınıfta okuyorsanız ve yurtdışında eğitim almayı düşünüyorsanız kararınızı biran önce netleştirmeli ve zaman kaybetmeden işlemlerinize başlamalısınız. Yurtdışındaki birçok üniversitenin son başvuru tarihleri 30 Haziran, 1 Temmuz, 15 Temmuz gibi tarihlerde sona ermektedir. Yurtdışındaki eğitiminize Eylül ayında başlamak istiyorsanız, liseden mezun olmayı ve üniversiteye giriş sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihi beklemeyin. Ocak ayından itibaren Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında yapacağımız başvurularla, ön kabulunuzu alıp yerinizi ayırtabilir mezuniyetten sonra kesin kabulle eğitiminize başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Lise sonda okuyorsanız, mezunsanız veya bir üniversitede eğitiminize devam ediyorsanız ve dil yeterliliğiniz varsa (B1-B2-C1) hazırlık eğitimi almanıza gerek kalmadan Eylül veya Şubat dönemleri için Kesin Kayıt işlemlerinizi yapabiliriz. Dil bilmiyorsanız veya seviyeniz yeterli değilse, ihtiyaç duyduğnuz süreye göre, üniversitelere bağlı hazırlık programlarına ya da yılın her döneminde eğitimleri devam eden, üniversite eğitimleri ve dil sınavlarına yönelik akademik ve yoğun eğitim veren özel dil okullarına kayıtlarınızı gerçekleştirebilir, bu kursları başarıyla tamamladığınızda dönem kaybı yaşamadan istediğiniz programa yerleşmenizi sağlayabiliriz.

Siz de Yurtdışında Üniversite Eğitimi almayı düşünüyorsanız, ülkeler ve üniversiteleriyle ilgili güncel bilgiler bulabileceğiniz sayfalarımızı inceleyebilir, programlara başvurmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.