Yurtdışında Dil Eğitimi

Yurtdışında dil eğitimi için, ITEBS Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, yabancı dil eğitimini yurtdışında almak isteyen öğrencilerimize, dil eğitimi alınabilecek dünyanın farklı ülkelerinde, temsilcilik anlaşmaları yaptığımız kurumsal Dil Okulları, Kolejler ve Üniversite bünyesindeki Dil Hazırlık programlarına gerçekleştirdiğimiz kayıtlarla ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Yurtdışında almak istediğiniz yabancı dil eğitiminizi, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun olacak şekilde sunacağımız ülke, okul, program seçeneklerini değerlendirerek gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamızın sahip olduğu 17 yıllık kesintisiz sektörel faaliyet geçmişiyle, yurtdışındaki dil okullarıyla kurmuş olduğumuz güven ve istikrar temelli ilişkiler sayesinde, öğrencilerimizin Türkiye’ye ve firmamıza özel olarak uygulanacak indirim kampanyalarından faydalanmalarını, ortaya çıkabilecek sorunlara hızlı ve sağlıklı çözümler sunulmasını ve yaptıkları harcamalara değecek iyi bir eğitim almalarını sağlıyoruz.

ITEBS olarak, 20’den fazla ülkede anlaşmalı olduğumuz yüzlerce okul ve bu okulların sahip olduğu onlarca program seçeneğiyle,  kariyer hedeflerinize ve bütçenize en uygun olabilecek teklifleri öneriyor, yurt dışında dil eğitimi ile ilgili araştırma yapmaya başlayıp bizimle iletişime geçtiğiniz andan, eğitiminizi tamamlayıp Türkiye’ye dönüş yaptığınız ana kadar kesintisiz danışmanlık desteği sunuyoruz.

  • Ön görüşmede size ve ailenize isteklerinize uygun ülke, şehir, okul, program ve fiyatları hakkında detaylı bir bilgilendirme yapıyor, kayıt, vize, yerleşme ve eğitimin sonlanması süreçlerini özetleyen bir takvimlendirme cetveli sunuyoruz.
  • Ülkemize ve firmamıza özel olarak uygulanan fiyatlardan ve indirimlerden faydalanmanızı sağlıyor sağlıklı bir tercihte bulunabilmeniz için birden fazla okul ve program alternatifi sunuyoruz.
  • Karar aşamasından sonra okula kayıt işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
  • İsteklerinize uygun olacak şekilde konaklamanızı ayarlıyoruz.
  • Sunmuş olduğumuz başarılı vize danışmanlığıyla sorunsuz bir şekilde eğitiminize başlamanızı sağlıyoruz.
  • İsteğinize bağlı olarak uçak bilet rezervasyonu, havaalanı karşılaması taleplerinizi organize ediyoruz.
  • Yurtdışına çıkıp eğitiminize başladığınız andan, tekrar dönüş yaptığınız zamana kadar danışmanlarımızla görüşebilmeniz için 7/24 mobil telefon, Skype, WhatsApp uygulamalarıyla sürekli iletişim kurmanızı sağlıyoruz.

Yabancı Dil Programları

– Standart (Genel)  Programlı Yabancı Dil Eğitim Kursları:

Haftada 20 saatlik bu programa her seviyeden öğrenci katılabilir. Bu programda, okuma, yazma, dinleme, konuşma gibi dil becerilerini geliştirebilme ve genel dil pratiği ve çeşitli aktiviteler yapılabilir

– Yoğun (Intensive) Programlı  Yabancı Dil Eğitim Kursları:

Haftada 30 saatlik bu programa dil öğrenimine yoğunlaşmak fakat zamanı kısıtlı öğrencilere uygundur. Bu program Insentive Express adı altında oluşturulan gruplar ile haftada 40 saate kadar çıkarılabilir.

– Akademik Amaçlı Dil Eğitim Kursları

Bu kurslarda, Akademik bağlamda başarı için gereken temel dil bilgisine ve stratejilere yoğunlaşılır. Kelime ve gramer bilgisini geliştirirken not alma, sunum ve makale yazma gibi pratikler üzerinde durulur. Üniversiteye Hazırlık, Uluslararası geçerliliği olan dil sınavlarına (ielts, toefl gibi) hazırlık yapılan kursları içerir.

– Bire bir (One-to-one) Eğitim Kursları

Daha çok kendisini belli bir alanda geliştirmek isteyen öğrenciler için tercih edilen bir programdır. Bir alanda, mesela konuşma gibi ve yoğun pratik yapmak isteyen öğrenciler haftada 20 yada 30 saatlik programlarla kendilerini geliştirebilirler.

– Mesleki Alanlara Göre Yabancı Dil Kursları

Daha üst yaşlar için, özel ve devlet dil merkezleri, özel okullar ve az öğrencili kolejler, ileri eğitim kurumları, yüksek eğitim kurumlarına başvurabilirsiniz.

– Sertifika programları:

Finans, işletme konularında LSBF, BBSI gibi prestijli kuruluşlara devam ederek sertifika sahibi olurlar ve kariyerleri için önemli bir adım atmış olurlar.

–Yaz okulu programları:

Daha çok 18 yaş altı öğrencilerin tercih ettiği, hem dil eğitimi alırken hem de grup liderleri eşliğinde pek çok aktivite ve geziye katılarak unutamayacakları bir yaz tatili yaşarlar. Orta ya da lise öğrenimine devam eden öğrenciler tarafından da grup ya da bireysel olarak tercih edilmektedir.

Kampanyalı program seçenekleri ve fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.