FORGOT YOUR DETAILS?

4 Kıtada, 30’dan fazla ülkede 250’den fazla dil eğitim merkezine sahip olan İnlingua, Almanya’nın Münih, Stuttgart, Dortmund gibi şehirlerinde yaş sınırı olmaksızın Almanca dil eğitimi vermektedir. Okulun merkez binası Münih’de yer alır. Münih, kültürel yaşamı, spor aktiviteleri, tiyatro, müze, opera, konser gibi etkinlikleri ile Almanya’nın en ilgi çekici ve sosyal  şehirlerinden birisidir. Şehir merkezinde yer alan İnlingua’nın bulunduğu konumu sayesinde toplu taşıma araçları ile ulaşım oldukça kolaydır.

Okulda 40 adet modern ve aydınlık sınıf, internet erişimli bilgisayar odası ve bir kafeterya bulunmaktadır. Sınıf mevcudu 6–15 kişilik olup, minimum yaş sınırı 16’dır. Yoğun Almanca kursları haftalık 20 ya da 26 dersden oluşurken kombi kursları haftalık 30 dersden oluşmaktadır. Genele Almanca kurslarının yanında, TestDaf ve Zertifikat Deutsch sınav hazırlık kursları da verilmektedir.

Öğrenciler isteğe bağlı olarak aile yanında (tek kişilik veya çift kişilik oda ), en-suite banyolu konuk evinde, apartman veya otellerde konaklanabilir.

İnlingua, yıl boyunca birçok aktivite ve geziler düzenlemektedir: Bavyera film turu, müze ziyaretleri, The Palace of Herrenchiemses ziyareti, Bavyera Alp dağlarında kayak, Salzburg gezisi vs.

Yetişkinler için dil kursları

Inlingua sizin için en doğru programı sunar. Yoğun programlarınız ve bireysel ihtiyaçlarınız için yerel merkezlerimizdeki yüz yüze dersler veya diğer e-öğrenme seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Şirketlere özel kurslar

Inlingua, çalışanlarınızın genel veya iş dili becerilerini geliştirmek amacıyla şirketler için özel dil kursları veya e-öğrenme çözümleri gibi çeşitli seçenekler sunar.

Çocuklar için eğlenceli dil kursları

Çocuklar için özel olarak geliştirilen dört dil kursumuz, diller hakkında coşku yaratır ve teşvik eder. Eğitimli ve deneyimli öğretmenlerimizle birlikte inlingua, çocuklar için  bir yabancı dil ile ideal ilk teması kurmasını sağlar.

TOP