Yurtdışında Sınavsız Üniversite Fırsatını Kaçırmayın!

Türkiye'deki özel üniversite fiyatlarıyla Avrupa ülkelerinde üniversite eğitimi.

Yurtdışında sınavsız üniversite okumak her yönüyle çok mantıklı bir tercihtir. Özellikle Avrupa Birliği ülkelerinde ülkemizdeki özel üniversitelere ödenen ücretlerden daha ekonomik fiyatlara ( Yıllık okul ücretleri 1.700 – 3.500 Euro arasında değişmektedir.) %100 ingilizce olan bölümlerde eğitim alabilirsiniz. Üstelik bu üniversiteler kendi ülkelerindeki en iyi üniversitelerdir. Yurtdışından gelen öğrencilere belli bir kontenjan açmaktadırlar. Tamamı YÖK tarafından tanınan bu üniversitelerde okuyabilmek için ise liseden mezun olmanız yeterli. Sadece Tıp, Eczacılık, Diş Hekimliği, mimarlık gibi bölümlerde giriş sınavı istenebilir. Bu sınavları girmeden de hazırlık programlarını başarıyla bitirdiğinizde yine bu bölümleri okuyabilirsiniz. Mühendislik, Ekonomi, İşletme, Psikoloji, Uluslararası İlişkiler, Pazarlama, Eğitim Bilimleri, Spor Dalları ve daha birçok bölüm için herhangi bir sınava girmenize gerek kalmadan başvurularınızı yapabiliriz. İngilizce bilmiyorsanız ilk yıl bu üniversitelerin hazırlık programlarında 1.400 – 2.200 Euro fiyat aralığında İngilizce Hazırlık eğitimi alabilirsiniz.

ITEBS olarak alanında tecrübeli danışman kadromuzla, hedeflerinize ve bütçenize en uygun üniversiteler ve programlar hakkında detaylı bilgilendirmeler yaparak eğitim hayallerinizin gerçekleşmesinde profesyonel danışmanlık sunuyoruz. Lise son sınıfta okuyorsanız veya mezunsanız yada önlisans veya lisans programlarına başlamışsanız ve eğitiminize yurtdışında devam etmek istiyorsanız danışmanlarımızla yapacağınız ücretsiz görüşmelerle öğrenmek istediğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Eğitim almaya karar verdiğinizde seçilen üniversiteye kayıt işlemleri, tüm vize süreçleri, konaklama yerinin önceden ayarlanması, temsilcimiz tarafından havalanından karşılanarak konaklama yerine götürülmeniz, okuyacağınız şehir ve üniversitenin tanıtılması, banka hesaplarınızın açılması, sağlık sigortalarınızın yapılması ve eğitim süresince karşılanabilecek farklı sorunlarda danışmanlığımız devam etmektedir.

Siz de eğitiminizi yurtdışındaki en iyi üniversitelerde devam ettirmek istiyorsanız Akademik Danışmanlığını sunduğumuz ülkeleri, eğitim sistemlerini, üniversite ve başvuru koşullarını aşağıdaki sayfalardan inceleyebilir, dil hazırlık, ön kayıt, kesin kayıt işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.