FORGOT YOUR DETAILS?

Almanya'daki Özel Üniversiteler

Avrupadaki en fazla yabancı öğrenci potansiyeline sahip ülkelerin başında Almanya gelir.  Almanya’daki özel ya da devlet olsun tüm üniversitelerin Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) tarafından denkliği bulunmaktadır.

Almanya, özellikle son yıllarda Alman eğitim sisteminin zorluğunu ve disiplinini göğüslemeye aday, başarıya odaklanmış ve asla vazgeçmeyecek nitelikli bireylere, yetişmiş genç beyin gücüne; sağlam bir geleceğe yatırım yapmaktadır.

Birçok açıdan dünyanın en iyi yüksek öğrenim sistemine sahip ülkenin Almanya olduğu herkesce bilinmektedir. Son teknoloji ekipmanlar ve çok büyük AR-GE bütçelerine sahip olan Alman Üniversitelerinde akademisyenlerin %90’nından fazlası profesörlerden oluşmaktadır. Alman Üniversitelerinde sadece geçmiş teorik bilgilerle eğitim sunulmaz; öğrenciler ezberci eğitimin anlayışının aksine, sürekli olarak bilim üretmeye ve uygulamalı programlarla tecrübe edinmeye yönlendirilirler.

Almanya'da Yılın Her Döneminde Dil Hazırlık Eğitimi Alabilirsiniz

Almanya Başvurularımız yıl boyunca devam etmektedir ve yıl boyunca her ay öğrencilerimiz Almanya’daki dil hazırlık eğitimlerine başlayabilmektedirler.

Almanya’da Frankfurt, Berlin, Stuttgart ve Köln Merkezli Temsilciliklerimizle, Almanya’da doğmuş veya uzun yıllar Almanya’da yaşamış ve oradaki eğitim kurumlarından mezun olmuş ve yüksek akademik kariyere sahip uzman danışmanlarımızla tüm resmi başvuru mercilerine öğrencilerimiz adına tüm yazışma, belge gönderme ve diğer gerekli iletişimleri biz yapıyoruz ve öğrencilerimizin Almanya’nın her şehrinde üniversite, yüksek lisans, doktora başvurularını ve dil okulu kayıtlarını sorunsuz ve güvenilir şekilde tamamlıyoruz.

Dil Eğitiminden Üniversiteye Yerleşinceye Kadar Kesintisiz Danışmanlık

Almanca Dil Bilgisi yeterli olmadığı için şartlı kabul (ön-kabul) almış olduğumuz öğrencilerimize, Almanya’da gerekli dil sınavlarından birini zamanında vermek koşuluyla üniversite ders kaydı, kesin kabul veya yatay geçiş süreçlerinde de 24 ay boyunca; öğrencilerimiz üniversitede derslere başlayana kadar kesintisiz hizmetler sunuyoruz.

Üniversite, yüksek lisans ve doktora “şartlı-kabul” başvurularınız olumlu sonuçlanmazsa tüm paranızı iade ediyoruz.

Almanya Öğrenci Vizesi Alımlarında Yüksek Başarı!

ITEBS olarak vize alım oranımız %97’in üzerindedir.

Vize işlemlerinizin sonuçlanması 4 – 8 haftayı bulabilmektedir. Öğrencilerimiz, vazgeçmediği sürece ekstra danışmanlık ücreti almadan vizeleri olumlu sonuçlanana kadar hizmet sunabilmekteyiz.

Daha önce işlemlerini kendi başına yapmaya çalışmış veya başkalarının yanlış yönlendirmeleriyle vize retleri almış olan öğrencilerimize de yardımcı olabiliyoruz.

Daha Ayrıntılı Bilgi için siz değerli öğrencilerimizi ve velilerimizi temsilciliklerimize bekliyoruz.

 

TOP