FORGOT YOUR DETAILS?

İçindekiler [Gizle]

  1994 yılında başkent Vilnius ve Litvanya'nın en önemli liman kenti olan Klaipeda'da eğitim hayatına başlayan SMK Uygulamalı Sosyal Bilimler Üniversitesi, yüksek öğrenimde yenilikçiyi ve kaliteyi ön planda tutan bir anlayışla faaliyet gösteren özel bir üniversitedir. Üniversite, 2018 yılında Litavnya'nın ikinci büyük kenti olan Kaunas'ta açtığı büyük ve modern kampüsle Litvanya'daki özel okullar sıralamasında en büyük kapasiteye sahip olma açısından ilk sırada yer almaktadır.

  Beşi İngilizce olmak üzere Rusça ve Litavanca dilinde toplamda 20 ayrı lisans programının sunulduğu üniversite 2600'ün üzerinde öğrenci eğitim almaktadır. SMK, öğrencilerinin yetenek ve potansiyellerinin keşfedilmesi ve ilerletilmesi üzerine çalışmalara önem veren bir misyona sahiptir.

  Araştırma, eğitim ve kariyer inşasının yanı sıra, akademik misyon ile birlikte bölge ve ülke için ekonomik ve sosyal değer yaratmanın da öncü bir akademik kurum olmayı hedeflemektedir.

  ITEBS, SMK üniversitesinin Türkiye'deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir.

  Neden SMK Üniversitesi?

  • Litvanya'da eğitim alanlara göre Litvanya'daki en iyi özel üniversitedir.
  • Uluslararası uzmanlar tarafından en uzun aktivite zamanına sahip olduğu onaylanan üniversitedir.
  • Litvanya'da Avrpa Kredi Transfer Sistemi  (AKTS) tarafından Diploma yeterliliği verilen İlk özel üniversitedir.
  • Mezun olan öğrencilerinin % 85'inin mezuniyetlerinin birinci yılında işe yerleştiği bir üniversitedir.
  • Öğretim elemanlarının% 65'i faaliyet gösteren şirketlerde çalışan uygulayıcılardır.
  • Öğrencilerine 22 Hafta işletme şirketlerinde uygulamalı eğitim sunmaktadır.
  • 900 ayrı işletmede staj imkanı sunmaktadır.
  • Her beş öğrencisinden biri staj yaptığı yerde çalışmaya başlamaktadır.
  • 46 ayrı ülkeden 85 uluslararası partner kuruluşla ortak çalışma projesi.

   

  İngilizce Eğitim Programlar

  1.Uluslararası Pazarlama Lisansı/ International Marketing:

  Uluslararası Pazarlama ve Markalaşma konusunda uzman olan, pazarlama araştırmasını bağımsız olarak yürütebilen, pazarlama stratejisi geliştirebilen, uluslararası pazarda işletmelerin pazarlanması için çözümler tasarlayıp uygulayabilen, aynı zamanda uluslararası pazarlarda konumlandıran kurumsal veya ürün markaları yaratmak için de uzman eğitmenler yetiştirmek.

  2.Uluslararası İşletme Lisansı/ International Business:

  Uluslararası iş dünyasında uzmanlar oluşturmak, uluslararası bir işletme şirketi kurabilmek ve yönetebilmek, şirket projelerinin tüketici ihtiyaçlarına yönelik iş projelerinin başlatılması ve uygulanabilmesi, iç ve dış iletişim sistemlerinin geliştirilmesi, ulusal ve uluslararası pazarlarda iş ortakları ve müşterileri ile etkin iletişimin sağlanması.

  3.Turizm ve Otelcilik Lisansı/ Tourism and Hotels

  Turizm işletmelerini bağımsız olarak kurabilen ve yönetebilen turizm ve otel işletmecileri, turizm projelerini hayata geçirme, otelcilik faaliyetlerini organize etme, ulusal ve uluslararası turizm pazarlarında sorumluluk bilinciyle hareket etme.

  4. Programlama ve Multimedya/Programming and Multimedia:

  Programlama ve Multimedya programının amacı, bilgisayar sistemlerini tasarlarken, uygulayarak, uygulamalı programlar, multimedya ve / veya uygulamalar geliştirmek, öğrencilerin matematik ve fen bilimleri alanında edindiği bilgileri uygulayabilen yüksek yeterlilikte IT uzmanları olarak yetiştirmektir.

  5.Technology and Innovation Management

  Yurtiçi ve yurt dışında, işletmelerde yenilikler ve yeni teknolojilerin getirilmesi için talep ve fırsatları belirleyebilecek ve yeni teknolojilerin, yenilikçi ürünlerin, faaliyet yöntemlerinin geliştirilmesinin projelerini yönetebilecek, rekabet gücü ve sürdürülebilirliği sağlayabilecek iş profesyonellerini hazırlamak.

  Genel Bilgiler:

  Süre: 3 yıl (tam zamanlı)

  Öğrenim Ücreti: Yıllık 2800 €

  Başvuru Ücreti: 170 € bir defaya mahsus (İade edilemez)

  SMK Yoğun İngilizce Hazırlık Programı/Intensive English Foundation Progamme:

  Foundation programını bitiren öğrencilere programın resmi bir sertifikası verilir. 16 AKTS kredisi kazanan öğrenciler  kredilerini bu okuldaki programlarda veya  Avrupa'daki herhangi bir üniversitede kullanabilir. Akademik programın yanı sıra zengin bir kültür entegrasyon programı sağlanacaktır. Öğrenciler Litvanya kültürü, coğrafyası, tarihi ve Litvanya dili hakkında bilgi sahibi olacaklardır. Çeşitli eğitim gezileri düzenlenecektir.

  Program, SMK Uygulamalı Sosyal Bilimler Üniversitesi tarafından organize edilmekte Vilnius kampüsünde sunulmaktadır.

  Program Süresi - 10 hafta

  Toplam ders saati - 260

  AKTS kredisi - 16

  Başlangıç ​​tarihi -  Mart  (Bahar dönemi)

  Program Ücreti - 1200 Euro

  Başvuru ücreti - 120 Euro

  İngilizce Lisans bölümleri ve İngilizce Hazırlık Programı'na başvurmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. SMK üniversitesinin resmi kayıt ofisi olarak başvurularınız değerlendirmesini zaman kaybetmeden yaparak kısa bir sürede programlara kayıt olmanızı sağlamaktayız.

  Detaylı bilgi almak için Üniversite Araştır Formu'muzu doldurabilir, danışmanlarımızla telefonda veya yüz yüze ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.

  TOP