FORGOT YOUR DETAILS?

Go Academy, 30 yılı aşkın süredir Avrupa'nın önde gelen dil okullarından biridir. Okul sadece özel kişilere ve Duesseldorf’taki şirketlere dil kursu sunmakla kalmıyor, 40 farklı ülkede yurtdışında dil çalışma turları düzenliyor. GoAcademy, Duesseldorf merkezi bir konumda yer almaktadır. Ayrıca Go Academy’de, tarihi gezinti yerlerine rastlamak mümkündür.

Okul, her öğrenciye modern ve iyi aydınlatılmış sınıflar, resepsiyon, E-Learning Merkezi, kafeterya ve ücretsiz WİFİ sunar. Genel Almancanın yanı sıra, telc, TestDaF, TestAS, DSH, WiDaF gibi sınavlarına hazırlık kursu verilmekte ve resmi sınavlar yapılmaktadır. Dersler 3,6 veya 9 ay sürerek 4 ile 12 öğrenci grubundan oluşmaktadır.

Go Academy, B2 – C1 seviyesinde Almanca olan doktorlar içinde akademik bir kurs biçimlendirilmiştir. Bu kursun eğitim sürecinde, tıbbi kelime hazinesi, doktor-hasta konsültasyonları, tıbbi öyküleri almanın yanı sıra doktor mektupları yazılır Bu kurs, Almanya'da tıp ruhsatının tanınması için gerekli olan Tabipler Odası'nın özel muayenesine hazırlık niteliğindedir.

Öğrencileri konaklamak için, bir banyoyu ve tam donanımlı bir mutfağı paylaştıkları dairelerimizde tek kişilik odalar (SGL) veya çift kişilik odalar (TWN) mevcuttur. Ev sahibi ailelerle konaklama ise, kahvaltılı tek kişilik oda (B&B) veya yarım pansiyon (HB) şeklinde olabilir. (Otelde konaklama istek üzerine gerçekleşebilir.)

Öğrenmede eğlence, okulun konseptinin önemli bir parçasıdır. Bu nedenle nitelikli, deneyimli ve anadili İngilizce olan eğitmenlerin dersleri canlı ve iletişimsel hale getiriyor. Bununla birlikte, Go Acadmy, öğrenciler için birçok aktivite düzenliyor: şehir turları ve rehberli turlar, sergi, müze ve galeri ziyaretleri vs.

TOP